Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Jānis Stībelis. Akustiskā koncertprogramma

21.10.2022. 19.00–21.00
LOC Olimpiskais centrs, Rožu zāle (Brīvības iela 39, Liepāja)

Jānis Stībelis, kas pazīstams kā dziedātājs, neskaitāmu hitu autors, producents un aranžētājs piedāvā jaunu, īpašu un emocionālu akustisko koncertprogrammu.
Programmā iekļautas dziesmas no Jāņa Stībeļa  jaunākā albuma "Optimists", kā arī jau labi zināmas un iemīļotas dziesmas no citiem mūzikas albumiem, kā piemēram : "Glāze piena","Tikai Tev", "Ir tik karsts", "Mums paveiksies","Es tikai smejos" u.c.
Koncerta īpašo skanējumu veidos radošs un profesionāls pavadošais sastāvs - Gints Smukais (akustiskā ģitāra), kurš novērtēts kā trešais labākais akustiskās ģitāras pirkstu spēles ģitārists pasaulē. Viens no dvēseliskākajiem un emocionālākajiem ģitāristiem Jānis Kalniņš (akustiskā ģitāra).

YOUTUBE

https://www.youtube.com/user/StibelisMusic

SPOTIFY

https://open.spotify.com/artist/7hKIF7VKC4v13O8J0qoKoT?si=tLIqpT5QSBCO0i4KV7C0gg

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi