Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Klaviermūzika no Amerikas "Made in California"

16.10.2022. 15.01–16.30
Koncertzāle "Lielais dzintars", Kamerzāle (Radio iela 8, Liepāja)

Koncertsērija “PERSONĪGI”

Koncertsērijā “Personīgi” pievērsīsimies 20. gadsimta amerikāņu komponistu daiļradei. Viens no labākajiem amerikāņu mūzikas ekspertiem Latvijā, pianists Juris Žvikovs piedāvās jaunu programmu “Made in California”, izpildot ASV dižgaru Džona Adamsa, Džordža Krama un citu komponistu darbus, to skaitā Džona Keidža pasaulslaveno darbu “4’33”.

Savā jaunākajā koncertprogrammā pianists pievērsies mūzikai, ko iedvesmojusi daudzšķautņainā Kalifornija.

Programmas noslēgumā, zīmīgi parādot Kalifornijas kultūras sakausējuma brīnišķo pusi, izskanēs par pasaules mūzikas “krusttēva” dēvētā komponista Lū Harisona skaņdarbs “A Summerfield Set”.

Raksturīgi “Lielā dzintara” koncertsērijai “Personīgi” – pēc koncerta 2. stāva galerijā būs iespēja tikties ar mūziķiem, lai baudītu sarunas neformālā gaisotnē.

 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi