Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Daniils Bulajevs. Liepājas Simfoniskais orķestris

14.10.2022. 19.00–22.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Talantīgā, 18 gadus vecā vijolnieka Daniila Bulajeva un Liepājas Simfoniskā orķestra satikšanās uz koncertzāles “Lielais dzintars” skatuves ir sen gaidīts notikums.

Iepriekšējo reizi D. Bulajevs un Liepājas Simfoniskais orķestris vēju pilsētā kopā muzicēja 2018. gadā, taču vijolnieka meistarība aug ar katru dienu, un kopš šīs tikšanās viņš 2020. gadā tika nominēts Lielajai mūzikas balvai kategorijā “Gada jaunais mākslinieks”, kā arī piedalījies dažādos mūzikas festivālos daudzās pasaules vietās, iegūstot augstākos novērtējumus arī starptautiskos konkursos.

Diriģenta Andra Veismaņa vadībā Liepājas Simfoniskais orķestris un D. Bulajevs atskaņos Fēliksa Mendelszona vijolkoncertu. Koncerta programmā iekļauta arī Volfganga Amadeja Mocarta operas “Figaro kāzas” uvertīra un Pētera Čaikovska Pirmā simfonija. 

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi