Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

LMF atklāšanas koncerts

30.09.2022. 19.00–21.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle (Radio iela 8, Liepāja)

Trio “Surel, Segal & Gubitsch”

Šī gada “Liepājas Mākslas forumu” iesāksim jaudīgi kopā ar māksliniekiem no Francijas – virtuozo trio “Surel, Segal & Gubitsch”. Festivāla atklāšanas koncerts būs kā intīms, emocionālu tirpu raisošs salonmūzikas vakars, atminoties romantisko pasauli, kurā mūziku un mākslu baudīja draugu lokā mājās, viesistabā. Savā programmā mūziķi klausītājiem atklās aizraujošu ceļojumu mūzikas žanru pasaulē – no tango mūzikas līdz skaņu eksperimentiem! 

Koncertprogrammā skanēs muzikālas improvizācijas, kā arī skaņdarbi no trio debijas albuma “Camara pop”. Tajā iekļauti modernā tango žanra iedvesmoti mūziķu paškomponētie skaņdarbi un brazīliešu džeza un franču klasiskās mūzikas komponistu skaņdarbu aranžijas. Grūva motīvus muzikāli krāsainajam sajūtu vakaram piešķirs franču triphopa grupas Bumcello darba “Changing Everything” aranžija.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi