Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu visām sīkdatnēm Piekrītu tikai nepieciešamajām Nepiekrītu

Sapnis vasaras naktī / Dienvidkurzemes festivāls RIMBENIEKS

17.08.2022. 19.00–21.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Kamerzāle (Radio iela 8, Liepāja)

Ar 14 dažādi koncertiem augustā Dienvidkurzemi apceļo Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais mūzikas festivāls “Rimbenieks”, kas pie klausītājiem atgriežas jau otro reizi.

Galvenais satura balsts festivālā ir kamermūzika, un pirmajā no trīs Liepājā notiekošajiem koncertiem mūzikas mīļotājiem būs iespēja baudīt vijolnieces Madaras Liepiņas saspēli ar pianistu Artūru Liepiņu.

Madara Liepiņa vijoles spēles mākslu pēc studijām Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā apguvusi Itālijā pie slavenā pedagoga Roberto Mutoni; tāpat viņa piedalījusies un ieguvusi balvas daudzos starptautiskos konkursos Itālijā un citviet pasaulē, savukārt pēc skološanās Itālijā, Madara šobrīd atgriezusies mājās Latvijā un aktīvi koncertē, tostarp arī kopā ar brāli, vienu no izcilākajiem Latvijas pianistiem Daumantu Liepiņu.

Artūrs Liepiņš ir dzimis un audzis talsenieks, un skaņu māksla viņam bijusi tuva jau kopš bērnu dienām. Klavieres viņš iepazina Talsu mūzikas skolā, savukārt pēc tam pilnveidojies Ingesundas mūzikas skolā Zviedrijā, kā arī Norvēģijā.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi