Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Lauvu spēles - piedzīvojumu spēle ģimenēm ar bērniem

15.08.2022. 00.00–23.59
Jūrmalas parks, Jūrmalas ielas galā (56.502985, 20.997575)

Aktivitāte ģimenēm ar pirmskolas vecuma bērniem aicina uz piedzīvojumu pilnu notikumu Liepājā iemīļotā vietā - Jūrmalas parkā.
"Lauvu spēles" piedāvā kopīgi pavadīt laiku brīvā dabā, pieveicot dažādus atjautības un kustību uzdevumus, izpētot apkārtni un tajā esošās skulptūras, kā arī iepazīstot parka augus un dzīvniekus. Spēles pamatā ir īpaši veidota un ilustrēta karte, kas mazākajiem dalībniekiem palīdzēs spert pirmos soļus karšu iepazīšanā un attīstīs spēju orientēties apkārtējā vidē. Papildus digitāli pieejamajai kartei, dalībniekiem iespējams izņemt fiziska formāta karti Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā un parka tuvumā esošajās kafejnīcās - Papus, Hot Potato, Red Sun Buffet. Savukārt pēc spēles beigšanas to būs iespējams izkrāsot un salocīt origami lauvēnā.

Līdz 30. septembrim norisinās konkurss, kurā 3 ģimenes, kas pirmās iegūs maksimālo punktu skaitu, iegūs pārsteiguma balvu - Lauvēna rotaļlietu.

"Lauvu spēles" aplikāciju bez maksas var lejupielādēt Google Play un App Store veikalos.

Projekts īstenots Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi