Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Ināras Liepas personālizstāde ''Laika spēles''

14.08.2022. 12.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

No 2022. gada 20.maija līdz 14.augustam galerijā skatāma mākslinieces-dizaineres Ināras Liepas personālizstāde ''Laika spēles''. 

Izstādē atspoguļota 30 gadu laikā uzkrātā pieredze, iegūtās prasmes nodarbojoties ar profesionālo leļļu mākslu un to dizainu. Izstāde veidota kā ceļojums laikā un telpā, kura stāstā atspoguļojas figurālās skulptūrlelles, asamblāžas, karuseļi, instalācijas, antīku rotaļlietu ekspozīcijas. Tā ir dažādos laikmetos radīto lietu saspēle ar I. Liepas radītiem autordarbiem.

Māksliniece absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas interjera un iekārtas nodaļu, 1994. gadā uzņemta Latvijas Dizaineru savienībā. Bijusi daudzu izstāžu kuratore Latvijā, ārvalstīs, ceļojošā Leļļu mākslas muzeja vadītāja, Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāla Rīgā, organizētāja. Piedalījusies starptautiskās izstādēs vairākās eiropas valstīs, Japānā, Krievijā, Zviedrijā, Azerbaidžānā. Bijusi māklsiniece vairākām Leļļu teātra izrādēm, LTV1 bērnu raidījumiem, sadarbojusies ar I.Kolmani filmas ''Bille'' uzņemšanā.

Sīkdatņu iestatījumi