Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas pirmās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas pirmās puses statistikas sīkdatnes, lai analizētu apmeklējumu statistiku. Uzzināt vairāk

Piekrītu visām sīkdatnēm Izmantot nepieciešamās sīkdatnes

Vasaras vakari Liepājas teātrī /AKĀCIJU PALAGS/ Pēdējo reizi

14.08.2022. 18.00–20.00
Teātra pagalms (Teātra ielā 3, Liepāja)

Tiekamies koncertsērijā VASARAS VAKARI LIEPĀJAS TEĀTRĪ!

Šovasar skatītājiem Liepājas teātra topošās mazās zāles pagalmā Teātra ielā 3 tiks piedāvātas 2 koncertprogrammas – "Akāciju palags" un "Latviešu rokenrols".

Programma "Akāciju palags" veltīta izcilajam komponistam Imantam Kalniņam. Koncertā "Akāciju palags" izskanēs dziesmas, kas rakstītas tieši Liepājas teātra izrādēm, piemēram, "Brēmenes muzikanti", "Mīla, džezs un velns", "Trīs musketieri", "Princis un ubaga zēns" u.c., bet protams, neiztikt arī bez "Lilioma".

Programmas "Latviešu rokenrols" koncertā izskanēs grupu "Pērkons", "Jumprava", "Sīpoli", "Līvi" un citu iemīļotu mūziķu radītās dziesmas.

Koncertos piedalīsies Liepājas teātra aktieri un Liepājas mūziķi Normunda Kalniņa vadībā. Koncertprogrammas veidojis režisors Herberts Laukšteins.

Pasākuma laikā darbosies kafejnīca. Pasākums notiks ārā.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi

Sīkdatņu iestatījumi